Середа, 24.04.2024, 17:14
Відділ освіти
Харківської районної державної адміністрації
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум Лиги старшокласників Харківського району » "Шляхами подвигу і слави наших батьків і дідів" » Моя сім*я - моя історія жива
Моя сім*я - моя історія жива
AnnaДата: Понеділок, 25.10.2010, 23:28 | Повідомлення # 1
Група: Модераторы
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
У кожного з вас є, що розповісти про цікаві сторінки з життя своїх батьків та прадідів. І є, чим пишатися! Чекаю на ваші розповіді!
З повагою, Анна Павлівна!
 
NightДата: Середа, 17.11.2010, 18:05 | Повідомлення # 2
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
В мене дуже велике родинне дерево, а тому і багато історій.Мама моя-українка, а батько-росіянин, тож коріння маю в обох країнах.Все ж моя Батьківщина-Україна.Я тут народилася , і хочу померти.
Одна моя родичка по маминій лінії-далека представниця родини Романових.Моєму дідусю (теж по маманій лінії) теж багато чого розказати, бо коли почалася війна йому було лише 8 років.На цьому кровавому полі бою загинуло два його старші брати.
 
AnnaДата: Субота, 19.03.2011, 00:54 | Повідомлення # 3
Група: Модераторы
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя бабуся, Корсун Марія Степанівна, всю війну важко працювала у таборі "смерті", перебуваючи у Німеччині, куди її відправили силоміць. Всі ті страхіття, які пережила, пам*ятала до останньої хвилини свого життя... Не раз згадувала, як до її скроні німець, погрожуючи, прикладав дуло пістолету... Як намагались із подругами втекти... І як, тільки у вересні 1945 року, повернулась на рідну Україну...
 
Форум » Форум Лиги старшокласників Харківського району » "Шляхами подвигу і слави наших батьків і дідів" » Моя сім*я - моя історія жива
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright CKT © 2024